KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14193459
nr 1419 3459
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Tusch, + kolteckning, 3 st, Landskap. Signerade, yttermått inklusive ram: 52x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:07:36
20/9 15:03:54
20/9 19:47:26
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu